la musica   Главная   Карта сайта   Версия для печати

лунный-2019.gif

Поможем выбрать

Rainard Perkowski

• Питомники.gif>
  • белая-аллея.gif>
Поиск  Пользователи  Правила 
Закрыть
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?

Форум » Пользователи » Rainard Perkowski
Личные данные
Дата рождения: 07.12.1991
Профессия: tokarz
Место жительства: Ciężkowice
Интересы: numizmatyka, rowery, obserwowanie ptaków

Информация о работе
Компания: http://grzybylecznicze.pl/zapalenie-oskrzeli
Должность: tokarz
Место расположения: Powstańców Śląskich
Направление деятельности: Aprobując w ciąży z moim kolejnym synem nabawiłam się cięgiem nawracającego zapalenie oskrzeli w chorobie. Platforma immunologiczny był osłabiony za pośrednictwem ciąże, które nastąpiły 1-a po drugiej. Chcąc nie chcąc musiałam przyjmować antybiotyki, ponieważ kaszel był bardzo bolesny a sprawiał, że nie mogłam złapać powietrza, ponadto towarzyszyło temu zapalenie zatok, jakie mnie bardzo ograniczało (bóle głowy, utrata zmysłu stylu, problemy z opieką powyżej małym dzieckiem, zaburzenia snu…). Nawroty zapalenia oskrzeli dotychczasowy coraz częstsze. Pewnego razu platforma obywatelska czterech tygodniach choroby symptomy zaczęły wydawać się jeszcze w wyższym stopniu uporczywe, bolesne i kilometrowe. Witam, przyjmuję grzyby Reishi i Coriolus już ok. 1, 5 tygodnia, huknięcia gorąca i klimakterium zaburzenia snu ustąpiły całkowicie. Ponadto gdybam się znakomicie. Niestety w wypadku moich pleców nie zauważyłam poprawy, ale może wymagają one trochę więcej czasu… To tylko krótka adnotacja odnośnie nadciśnienia i fibromialgia mojej matki oraz kolosalne podziękowania za Wasze zalecenia. Od podjęcia kuracji opierając się na Reishi i Shiitake moja mama czuje się w dużej mierze lepiej. Ciśnienie krwi obniżyło się nieco i bóle związane z fibromialgią mieszczą znacznie mniej odczuwalne. Matka ma więcej siły, przyjemności życia i czuje się dobrze. Hericium jest grzybem witalnym będącym doskonałym organizmem na wszystkie zaburzenia w obszarze żołądkowo-jelitowym. Szczególnie w wypadku nieżyt żołądka grzyb chodzi szybko i efektywnie. Ankietowanie z udziałem pacjentów harmonizujących na tę chorobę wykazało, że w ciągu bardzo krótkiego czasu u 82% pacjentów wystąpiło znaczne poprawienie rozmiaru i redukcja typowych wykładników. U 58% zanotowano zupełne ustąpienie nieżytu. Ponadto zaszła trwała regeneracja błony śluzowej żołądka.

эфа

Садовый Мир. Новости для дачников и садоводов. Интересные факты, советы, оригинальные идеи для дачи и сада.

ban3.gif

АНОНС

Газета "Волшебная грядка" №10, октябрь 2018

YouTube Статьи Поможем выбрать Каталог растений Видео О нас Форум Магазин Питомники Фотогалерея вверх
© 2010 - 2018 Садовый мир (Все права защищены)
603086, Нижний Новгород, Бульвар Мира д. 7, оф. 11
Телефон: (831) 217-00-46
Email: mir.sadovy@yandex.ru
Копирование материала только с разрешения администратора
Ответственность за достоверность рекламы несет рекламодатель
Разработка и тех. поддержка web студия Made-inChina